Informační zpravodaj 2014

Čištění a kontrola komínů II.

Včera tj. 15.9.2014 náš dům navštívil kominík. Bohužel stihl provést pouze dopolední akci, takže některým komín vyčistil a zrevidoval. Avšak odpolední akci "prý" nestihl. Po telefonické urgenci (večer) nám slíbil náhradní termín. Až ten bude znám, vyvěsím jej.
Všem, komu to způsobilo nějaké potíže se omlouvám, ale sám patřím mezi postižené.
M.K.

Stránky provozuje

www.bytovedruzstvo.eu

Webové stránky pro bytová družstva a SVJ

Ing. Miloslav Marel

IČ: 76377687

+420 725 451 331 (toto je kontakt pouze na provozovatele webu a nikoliv na předsednictvo družstva / společenství)

 
 
 
Informační zpravodaj 2014 | Bytové družstvo Pod sokolovnou 704

Chyba

Chybová zpráva

  • Zadaný soubor temporary://filejiZYyn nemohl být zkopírován, neboť cílová složka není správně nastavena. Může to být způsobeno problémem s právy k souboru či složce. Další informace jsou dostupné v systémovém logu.
  • Zadaný soubor temporary://filedoZGhD nemohl být zkopírován, neboť cílová složka není správně nastavena. Může to být způsobeno problémem s právy k souboru či složce. Další informace jsou dostupné v systémovém logu.
  • Zadaný soubor temporary://filetj4X0S nemohl být zkopírován, neboť cílová složka není správně nastavena. Může to být způsobeno problémem s právy k souboru či složce. Další informace jsou dostupné v systémovém logu.
  • Zadaný soubor temporary://filert5NK8 nemohl být zkopírován, neboť cílová složka není správně nastavena. Může to být způsobeno problémem s právy k souboru či složce. Další informace jsou dostupné v systémovém logu.
Na stránce došlo k neočekávané chybě. Zkuste to později.