Informační deska

Oprava vstupu do domu

Od pátku 19.10.2018 začne probíhat oprava vstupu do domu. Práce budou probíhat i o víkendu. Po dobu probíhající opravy bude v domě zvýšená hlučnost a prašnost a prosíme, dbejte zvýšené opatrnosti při procházení staveništěm. Podle dohody by oprava měla trvat do 29.10.2018

Stránky provozuje

www.bytovedruzstvo.eu

Webové stránky pro bytová družstva a SVJ

Ing. Miloslav Marel

IČ: 76377687

+420 725 451 331 (toto je kontakt pouze na provozovatele webu a nikoliv na předsednictvo družstva / společenství)

 
 
 
Oprava vstupu do domu | Bytové družstvo Pod sokolovnou 704

Chyba

Chybová zpráva

  • Zadaný soubor temporary://fileBss6Je nemohl být zkopírován, neboť cílová složka není správně nastavena. Může to být způsobeno problémem s právy k souboru či složce. Další informace jsou dostupné v systémovém logu.
  • Zadaný soubor temporary://file5tuwlj nemohl být zkopírován, neboť cílová složka není správně nastavena. Může to být způsobeno problémem s právy k souboru či složce. Další informace jsou dostupné v systémovém logu.
  • Zadaný soubor temporary://fileD3dxXn nemohl být zkopírován, neboť cílová složka není správně nastavena. Může to být způsobeno problémem s právy k souboru či složce. Další informace jsou dostupné v systémovém logu.
  • Zadaný soubor temporary://fileDpm8zs nemohl být zkopírován, neboť cílová složka není správně nastavena. Může to být způsobeno problémem s právy k souboru či složce. Další informace jsou dostupné v systémovém logu.
Na stránce došlo k neočekávané chybě. Zkuste to později.